. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Falları Unisex Yapın*

Paylaşayım
#318 | ALINTILAR | 29 Kasım 2010 Pazartesi, 11.35

İlk blogumdan - 5 Şubat 2008 Salı, 07.18
* Yazı www.deliprofesor.com adresinden, sahibinin izniyle alınmış olup gayet eğlencelidir :)

Hey gidi hey be, küçüklükte ne sakız çiğnerdim. Günde 10-15 tane çiğniyodum. Tabi çiğnememin sebebi tam olarak sakız sevgisi miydi bilemiyorum.

Sakız firmaları bizim gibi angut çocukları kandırmayı iyi biliyolar. Sakızların içine yok Space Jam tipleriydi, yok dövmeydi, yok Tipitip'iydi ne bulurlarsa koyuyolar. E çocuk denen yaratık zaten renkli ve ışık saçan bişey gördü mü onunla oynamak ister. "Oleeey! Sakızımdan Bugs Bunny çıktı, bunu da evimizdeki buzdolabının üzerinde son kalan boşluğa yapıştırabilirim". Sakız çiğneyicilerin de 2 tipi vardı çocuklar arasında. 1. tip alır sakızı çiğner, sonra içinden çıkartma, dövme, kağıt ne çıksa saklar, 2. tip ise cikletten çıkan herşeyi kullanmak bi zorunlulukmuş gibi evin her yerine yapıştırır. İyi ki ben 1. tiptim yoksa 2. tip mantığıyla annemden baya bi dayak yiyebilirdim. Onu bunu geçtim,sonunda noluyo? O biriktirdiğim kağıdıdır, yapışkanıdır, tasosudur, nereye koyduğumu bile hatırlamıyorum. Büyük ihtimalle annem atmıştır. Amaçsız bi koleksiyon yani. Eee herkes Bedri Baykam Baba gibi akıllı değil ki sperm koleksiyonu yapsın, sonra da spermli mendillerini sergiye açsın.

Sakız firmaları sadece çocukları kandırmıyolar tabi. Sadece çocukları kandırmakla bitmez olay. Ülkemiz kadınlarının içinde durdurulamaz bir fal tutkusu ve erkeklerin diş fırçalamadan beyaz dişlere kavuşma hayali, Falım'ı ciklet satışlarında güçlendiren bi olay. Şekeri yok, tadı yok, tuzu yok. Ama dişine de bakar, falına da.

Artık cikletlerden o kadar nefret ettim ki, bakkala gittiğimde ne şekerlisini alırım, ne şekersizini. Ama arada sırada abimin cebinden çıkıyo işte. Geçen bi tane aldım, sakızı attım ağzıma, madem Falım çiğniyorum, falımı da okuyayım dedim. Aha çıkan fal aynen şöyleydi: "Yakışıklının ismi Serdar / Onun bir arabası var / Yakında tanışacaksınız / Hem gözü kara hem çok kibar". Tövbe tövbeee. Allahıma şükür sağlıklı, daş gibin bi erkeğim. Ne Serdar'ı allasen Falım. Vallaha eğilimim de yok. Ayrıca Serdar'ın bi arabası var diye de ona vereceğimi hiç sanmıyorum.

Üzerinden 2 ay geçiyor, bu sorunu hallettim sanıyorum, yine bi Falım geçiyo elime. Hay geçmez olsun. Bunda da yazan aynen şu: "Evde eşle huzur gerek / Kahve, okey ne demek / Nasibin olacak eşin / Evine bağlı bir erkek". Ooo ama eşşeğin dübürüne su kaçırdınız yani. İyice deli ettiniz lan beni. Bi gün gelecem o Falım fabrikasına. Bu skindirik manileri yazan kadınların hepsini tek tek |Serkan Sansür|, ondan sonra göreceksiniz cinsiyetimi. Fal yapıyosanız da unisex yapın kardeşim. Her sakız çiğnediğimde nasibimde bi tane kıllı börtlü erkek mi görmek zorundayım. Bana şöyle manilerle gelin: "Didem'dir onun adı / Lokum gibidir tadı / Az sonra evine gönderiyoruz / Kaçırma bu fırsatı".

Eskiden bu Falım bu kadar b.ktan fallar yazmıyodu. Fallar ciklet manisi kalitesinin de altına düşmüş. Öyle bi seri üretime geçmişler ki durdurana aşk olsun. Bi kişi bu rezillikte bi maniden dakikada 15 tane çıkarır, abartısız.

« Sonraki               
Ajax ilk benim (de) aklıma geldiydi!
               Önceki »
Grindhouse tarzı bilimkurgusal önerilerim ve meşaleler


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3276   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ421   
  • VİDEOLAR796   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ119   
  • OYUNLAR114   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR309   
  • İLGİNÇ BUNLAR289   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ242   









Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .