. . . . . . . . . .

The Big Bang Theory'nin Penny'si huzurlarınızda...

Paylaşayım
#789 | GÜZELLER | 27 Ocak 2012 Cuma, 23.48

Bi süredir aklımdaydı Kaley Cuoco'yu bu bölümde yayınlamak ama bi türlü denk getiremedim :) Şu dönemde izlediğim dizilerde bu bölümde paylaşmaya en uygun güzellerimin başında geliyor kendisi... Böyle diyince de bi garip oldu ama, iyi niyetli arkadaşlar zaten ne demek istediğimi anlamış durumdalar. Diğerleri için yapacak bişey yok zaten :)

"Peki hocam, neden girişi bu kadar uzattın?" diye sorulabilir ama elimde değil, bazen çok pis yazasım geliyor geçenlerde kış mevsimine verip veriştirdiğim yazı gibi. Ama daha fazla uzatmadan başlayalım tanımaya. Kaley Christine Cuoco, Kaliforniya, Amerika doğumlu bir güzel. 1985 doğumlu, gün itibariyle de 27 yaşında. Filmografisi çok dolgun ancak elle tutulur bir yapım olarak bi The Big Bang Theory'i görüyorum. Geriye kalanların bi kısmı da "genç dizileri" olarak adlandırılan ve kısa süren, üzerine çok düşülmeyen yapımlar. The Big Bang Theory çıktı da ne iyi oldu, kendisini de tanımış olduk.

Dizide canlandırdığı Penny karakteri, kasabadan şehre oyuncu olmak için gelmiş ama çok fazla yapımda oynama şansı bulamamış ve bir kafede garson olarak kendini idame ettiren bir kızcağız. Ama gerçek hayatta Kaley Cuoco, bunun tam tersi bir grafik sergiliyor ve 6 yaşından beri reklamlarda kendini gösteriyor ve aktristlik yapıyor, ayrıca modellik çalışmaları da sürüyor. Gerçi model olmak için 1.70 boy biraz az gibi geldi bana ama bu standartlar değişebiliyor demek ki.

Türk insanının da Penny'e kanının çabucak ısındığını ise, daha önceki çoğu güzelimizde olmayan bir özelliği sonucunda farkettim. Kaley'in birçok Türk sitesinde de fotoğrafları ve galerileri mevcut.

Fotoğrafa tıkladığımızda Go4Celebrtity sitesinin ünlü duvar kağıtları bölümünde Kaley Cuoco'ya ulaşacaksınız. Çok fazla değil, 20'ye yakın resmi bulunuyor burada ancak birbirinden farklı zaman ve yerlerde, ve özellikle farklı projelerle ilgilenirken çekildikleri çok net olduğundan diğer galerilere görece, bu sayfaya link vermeyi daha uygun buldum.


Erin Cummings: Spartacus'ün karısı Sura...

Paylaşayım
#786 | GÜZELLER | 24 Ocak 2012 Salı, 20.55

Kendisine daha önce herhangi bir adamakıllı yapımda rastlamamışız. Ben yaptığı rolü çok sevmiştim, başarılı bi oyuncu olarak görmüştüm ama oralarda öyle görmüyo olma ihtimalleri yüksek. Ama Spartacus'ten sonra da çok bi ilerleme kaydedememiş olması çok ilginç, zira en azından oynadığı birkaç bölümde fazlasıyla gösteriyordu başarısını, ve oralarını buralarını hatta :) Hollywood'da da yok mu böyle oyuncu arayan kast ajansları, yönetmenler? Tabi ki vardır :)

Meslektaşım kendisi, Kuzey Teksas Üniversitesi'nin Gazetecilik bölümünü dereceyle bitirmiş. Los Angeles'a gelmiş daha sonra oyunculuk kariyerinde yükselmek için. 34 yaşındaki oyuncu, hiç göstermiyor yaşını açıkçası.

Boyu ise 1.71 olan Sura'yı Spartacus'ün ilk sezonunda izlerken Xena sanmıştım. Bi süre de öyle izledim hatta. Çünkü dizi çıktığında arkadaşlar arasında hemen "Abi Zeyna da başrollerden birindeymiş, (afedersiniz) memeleri falan hep görünüyomuş" şeklinde bi dedikodu aldı yürüdü. Dizide göğüsleri görünen ilk kadın olduğu için ona yapıştırmış olabilirim "Aha Zeyna" diye o damgayı bilmiyorum :) İlerleyen dönemde onu da burada yazmak olabilirdi ama yaşlanmadı mı o artık. Erin Cummings bile 34 olmuş. Gerçi geldiğim yer hep aynı, 34 ama taş taş :P İşin geyiği bi yana, fotoğraflarında da güzel yapılan makyajla daha duru, daha genç bi görünüm sağlanmaya çalışılsa da diğer bazı sitelerde bulduğum fotoğraflarda kendisi büyük ihtimalle evinden markete gitmek için çıkmışken falan çekilmiş. Hazırlıksız yakalandığı bu fotoğraflarında fotoğrafının üstünden verdiğim linkte göreceklerinizle çok farklı bir Erin Cummings görmeniz işten bile değil, bırakın, hatıralarınızdaki gibi kalsın hep Sura :) Bu arada dizide birkaç bölüm oynayacak diye en az bi 10 kilo vermiş olması gerekiyor, ya da diziden sonra en az o kadar almış.

Erin Lynn Cummings'in IGN galerisini yeni sayfada açmak için fotoğrafına tıklıyoruz.


Lübnan'dan bir abla: Myriam Faris

Paylaşayım
#751 | GÜZELLER | 29 Aralık 2011 Perşembe, 01.23

Lübnan'dan, hem göze hem kulağa hitap eden bir abla var. Şahsen, Candan Erçetin'in Gamsız Hayat şarkısını Enta El Hayat şeklinde yorumlamış olmasıyla geçtiğimiz sene tanıdığım Myriam Faris'in daha güzel bir klibini bulmak için bekledim ancak herhangi bir video sitesinde bulamadım. Tam sayfa görüntülüyorsanız hemen altta, seyirlik versiyondaysanız da şu adresten ulaşabileceğiniz yazımdaki video mevcut her yerde.

Kendisini biraz tanımak istediğimizde 1983 doğumlu olduğunu görüyoruz. 4 senelik bir konservatuar eğitimi almış aynı zamanda. Ekşisözlük'ten bir arkadaş ise durumu şöyle özetlemiş: "... Arapça'nın güzelliği midir kendi güzelliği midir nedir farklı bir tadı var. Lübnan kızlar da çok güzel oluyor hakkaten" (redskin).

Resme tıkladığınızda 14 resimlik bir galeriye ulaşabilirsiniz.Criminal Minds'tan JJ: Andrea Joy Cook

Paylaşayım
#745 | GÜZELLER | 25 Aralık 2011 Pazar, 10.38

Criminal Minds'ın içinde en başından beri J.J. rolüyle bulunan Andrea Joy Cook, aslında dizi içerisinde çok dikkat çeken bir abla değil. Halkla ilişkiler sorumlusu, basın danışmanlığı gibi bir rolü var :) Dizinin genel yapısı itibariyle çoğunlukla gülmüyor diğer oyuncularda da olduğu gibi. İlginçtir, öyle daha bi çekici kendisi. Zira gülünce suratı küçülüyor gibi geldi fotoğraflardan. Ama hanım hanımcık bir ablamız. Ablamız diyorum, zira 33 yaşında an itibariyle. 1997'de başladığı profesyonel aktristlik hayatında 33 film ve dizide rol almış. Son Durak 2'de de kendisini görmüşüz ama ben hatırlamıyorum, filmi de sevmemiştim zaten :) Şahsen, daha önce de belirttiğim gibi Criminal Minds ile tanıdım kendisini.

Kanadalı oyuncu, 17 yaşında beyazperdeye atılmış. O günden bu yana Hollywood'un parlayan yıldızları arasında gösteriliyor. 25 yaşına kadar da dansçılıkla uğraşmış. 4 yaşında balerin olarak başladığı dansçılık geçmişini ise 25 yaşında, kendisine gelen film ve dizi teklifleriyle bırakmak durumunda kalmış. Ortalama Criminal Minds'ın başlamasıyla aynı döneme denk geliyor. 2005'ten beri her sezonu ortalama 22 bölüm olan 6 sezonda rol almış ve 7'nci sezon ile diziye devam etmekte.

Diğer tüm "Güzeller" kategorisindeki fotoğraflar gibi kendisinin de bir "Fotoğraf yazısı yanının eksik" kalması durumu var. İnsan olduğu ve bu yüzden genellikle dik fotoğraflar kullandığım için fotoğrafın yanında geniş bir boşluk kalıyor ve beni uzun uzun yazmak durumunda bırakıyor. O yüzden boyunu merak edenler için ise 169 cm gibi bir bilgiye ulaştım :P

Abla, güzel şimdi :) Daha önce paylaşmış olduğum bi Emma Watson veya Sarah Hyland gibi 18 yaşını geçtiği gün hemen erotik erotik pozlar verip dergilere kapak kızı olmamış. Daha çok Jenna Fischer'ın yolundan gitmiş. Açık saçık durumları neredeyse hiç olmamış, aramayın :) Bunu ise erken bir evlilik yapmış olmasına bağlıyorum. Yani evli olup olmadığını bilmiyorum ama kuvvetle muhtemel :) "Neredeyse hiç olmamış" derken bir adet pembe iç çamaşırlı bir pozu var kendisinin, büyük ihtimalle bir reklam çekimi ama o kadar :) Resme tıklayın ve çok birşey beklemeden 150 civarındaki yüksek çözünürlükteki fotoğrafına ulaşın :)


Ve Californication'un Mia'sı Madeline Zima

Paylaşayım
#736 | GÜZELLER | 20 Aralık 2011 Salı, 00.49

Aşmış, coşmuş Showtime dizisi Californication'dan haberi olmayan var mı bilmiyorum. Eğer varsa bu linkten dizinin 8 Ocak'ta başlayacak olan 5'inci sezon fragmanı ve yorumuna ulaşabilirler. Diziyi ilk keşfettikten sonraki uzun incelemem için de bu link kullanılabilir. Linkler yeni sayfada açılacaktır, zira Mia'yı kaybetmek hoş olmayacak :)

Madeline Rose Zima, 16 Eylül 1985, Connecticut, Amerika doğumlu bir güzel. Şu anda birinin çekimleri devam etmekte, 3'ünün de post prodüksiyonu yapılan toplamda 44 film ve dizide aktristlik yapmış bulunmakta. Film ve dizilerine şöyle bir baktığımda Californication dışında pek bişey çarpmadı gözüme. Zira büyük ihtimalle parlaması Californication'un ilk sezonunun ilk bölümündeki sevişme sahnesiyle oldu. Aranırsa bulunabilir sanıyorum internetin orasında burasında video ve resimleri :) Çoğu sağlıklı erkek ve aktif lezbiyenin tekrar tekrar izlemesi gereken türden görüntüler kendileri. Dizinin devamında hoş görüntülerine ulaşılabiliyor. "Bir parmak bal" derler ya hani, o şekilde birşey olsun buradaki resimler. Sitemde bu tür linkleri paylaşmıyorum, bilenler bilir. Resme tıkladığınızda kendisinin Starpulse'taki resimlerine ulaşabileceksiniz.

Dizide, Hank Moody'nin canını çok sıkan Mia, 11 bölümde Heroes'da da oynamış Gretchen adıyla. Diğer göze çarpanlardan ise bir bölüm Grey's Anatomy, bir bölüm Gilmore Girls, bir Law and Order da var. Ancak izlememekle birlikte, gördüğüm kadarıyla asıl çıkışını 1993-1999 yılları arasındaki The Nanny isimli dizi ile yapmış. Başrol olmamasına rağmen 145 bölümün tamamında oynayan Madeline Zima, dizide Grace Sheffield adıyla rol almış. Başka bir deyişle, 18 yaşından 23 yaşına kadar The Nanny'de oynayan Zima'ya çok kafayı takan arkadaşlara önerim, büyüme sürecini adım adım izlemek için güzel bir fırsat. Ülkemizde pek tanınmadığından olsa gerek, Türkçe altyazı seçeneği yok kendisinin ancak 6.8 IMDB puanıyla pek de kötü bir komedi olmadığını anlayabiliyoruz.


Böylece bir süredir öksüz kalan "Güzeller" kategorimize de -Californication'a da 20 gün kala- bir ekleme yapmış olduk.


The Office'in en güzel kadını: Jenna Fischer

Paylaşayım
#429 | GÜZELLER | 22 Şubat 2011 Salı, 10.59

Eski bir kız arkadaşımın, garip bir isteği vardı. Şekil, boy, yapı vb. olarak değil ama Lilly'e olan sadakati, saflığı vb. yönlerden, How I Met Your Mother dizisinden Marshall gibi bir sevgili istiyordu. Belki öyle bir yakınlaşmamız olabilirdi ben Marshall'a benzeseydim, ki öyle de düşünmüştüm aslında ama daha iyice bir düşündüğümde daha çok Ted'e benzediğimi farkettim. Biraz daha pısırık ama atak, diğer taraftan da Marshall'a göre daha az saf bi tarafım var zira benim :) How I Met Your Mother dizisinden gitme gibi bi zorunluluğumuz yoksa, Friends diyelim o zaman. Chandler Bing. İşte net olarak benzediğim insandır :) Ama eski kız arkadaşımın durumu beni düşündürdü geçenlerde. Acaba ben hangi dizi karakterini sevgili olarak isterdim? Birkaç saniye bile düşünmeden The Office (US) dizisinden Pam geldi aklıma. Jim ile aralarındaki eğlenceli beraberlik, reel hayatta çoğu insanda yok, gözleriyle anlaşmaları, biri kızgın olduğunda diğerinin hemen onu sakinleştirmeye çalışması ve hemen sakinleştirebilmesi, ofisteki insanlara hazırladıkları sürprizler ve şakalar vb. Benim de derdim fizik değil ama Pam de hiç fena değil alıcı gözle bakınca :) Dün Jay Leno'daymış kendisi, kaçırdım, tekrarını bekleyeceğim. Google imaj aramalarında erotik fotoğrafları da bulunabiliyor ama ben 200'e yakın fotoğrafı bulunan Starpulse linkini vermeyi daha uygun buldum. Zira, yengeniz olur :) Gerçek adı Regina Marie Fischer olan Jenna, 1974, Indiana-Amerika doğumlu. Bayanlar baylar, işte bütün zerafetiyle Jenna Fischer.


Modern Family'nin Haley'i: Sarah Hyland

Paylaşayım
#412 | GÜZELLER | 12 Şubat 2011 Cumartesi, 12.33

Çok izlenilmeyen bir dizi olduğunu biliyorum ama 2. sezonun sonlarına yaklaşmışken ben hala aralıksız izlemeye devam ediyorum kendisini. Dizi hakkında bir kısa açıklama: Birbirine bağlı 3 ayrı ailenin ilişkileri anlatılıyor. Baba Jay ve Latin eği Gloria (ve Gloria'nın önceki eşinden olan oğlu Manny)... Jay'in oğlu Jesse ve gay eşi Cameron. Jay'in kızı Claire, eşi Phil ve küçükten büyüğe çocukları Luke, Alex ve Haley. Sarah ise bizim bahsedeceğimiz, ailenin 18 yaşındaki kızı Haley'i canlandırıyor. Canlandırdığı rolden 1-2 yaş büyük olması ve tabi ki yeteneği ile de çok güzel başardığını şahsen görüyorum ben.

2'nci sezonun başlarından itibaren dizide bir anda değişen giyim şekliyle "küçük kız"dan "genç kız"a dönüşen (ki bu hep böyle oluyor sanırım) Hyland, 1990, Amerika doğumlu. Yaşına rağmen şimdiye kadar 26 yapımda rol almış, ancak en çok Disney'in Annie'si ve Modern Family ile tanınıyor. Bu arada post prodüksiyon aşamasındaki Conception isimli romantik filmde de başrol alacak kendisi. Filmde, Modern Family'den annesi Julie Bowen'la birlikte rol alıyor.

Fotoğrafa tıklayarak Hyland'in 400'den fazla resmini barındıran bir arşive ulaşabiliyorsunuz. Çoğu ödül törenleri sırasında çekilmiş ancak denizde yüzerken de görüntüleri mevcut, ki sanırım gizli çekilmiş onlar :) Hyland, Watson'dan farklı olarak erkek dergileri tabir edilen dergilere falan soyunmamış, veya poz vermemiş. O da ne garip bir gelenektir :) Dergi kadına para verir, kadın parayı alır, fotoğrafları çekilir, dergiye basılır. Sonra erkekler o fotoğrafları görmek için dergiyi alır parayla... Kaldı mı bu hala, internetten tıkır tıkır ulaşılabiliyorken özellikle bu tip resimlere? Ne iş yapıyor erkek dergileri şu an?


Ana de la Reguera, bir Latin güzeli

Paylaşayım
#410 | GÜZELLER | 11 Şubat 2011 Cuma, 20.45

Kendisini Nacho Libre'deki rahibe rolüyle tanımış olduğum Reguera, kısa zamanda yıldızı parlayan güzellerden olmuş da haberimiz yokmuş :) Jack Black'in Nacho Libre'sinde gayet sessiz sakin bir rahibeyi canlandıran aktris 1977 doğumlu. Filmde gördükten sonra kendisi hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla girdiğim Google'da gayet erotik fotoğraflarını da görüyor olmak şaşırttı beni. Hoşuma gitti, orası ayrı ama hani nasıl söyleyeyim. Bazı oyuncular vardır, yani rollerinden bağımsız olarak baktığınızda erotik fotoğrafları olmadığını tahmin edersiniz. Erkekler bilir dediğimi ama bilmeyenleri de olabilir, belki ben o konuda özel bi güce sahibimdir :) Ama o da çok tutuyor denemez, zira o aktristlerden diye düşünmüştüm Audrey Tautou gibi Ana de la Reguera'yı da ama yanılmışız, güzel de olmuş :) Bu arada Meksikalılar'ın uzun isimlerini bilmeyen var mıdır bilmiyorum, kaldı ki zaten gereksiz bir bilgi olacak ama orijinal adı Anabell Gardoqui De La Reguera :) Şimdiye kadar çoğu dizi olmak üzere Nacho Libre haricinde onlarca tanınmamış yapımda rol alan Reguera'yı, yakında Harrison Ford, Danien Craig ve Olivia Wilde'lı Cowboys & Aliens'da Maria rolünde izleyebileceğiz. Spielberg olacağı duyurulan filmde şu anda yönetmenin Jon Favreau olarak görünüyor olmasına anlam veremedim gerçi ama konumuz da o değil :)

Resme tıkladığınızda kendisinin bir miktar fotoğrafına ve videosuna ulaşabileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Videoları es geçmeyin derim şahsen :)


Indira Varma - Nam-ı Diğer Ilsa Pucci

Paylaşayım
#372 | GÜZELLER | 16 Ocak 2011 Pazar, 23.57

Bi süredir izlediğim bi dizi Human Target. Birkaç ay önce ise ikinci sezonuna başlamış bulunuyor. İkinci sezonun ilk bölümünde ortaya çıkan Ilsa Pucci'ye, ikinci bölümden itibaren elemanların firmasına katkıda bulunmak, veya sahibi olmak istediğinde gıcık olmuştum. Sevmemiştim, zira izlediğim dizilerdeki büyük değişimler keyfimi kaçırır. O yüzden 8 bölümdür kadına gıcığım ben. O yüzden şekil olarak da pek hoşuma gitmiyor kendisi. Ama size de olmuştur mutlaka, çok gıcık olduğunuz biriyle daha sonra çok iyi dost olmuş ve hayata dönüp bi tekrar bakmışsınızdır. Benimle Ilsa, daha doğrusu Indira arasındaki çekim de öyle oldu onun haberi olmasa da :) "Ne kötü, ne gıcık kadın" diye diye en son kendisine "tabiri caizse" hasta olduğumu söyleyebilirim :) Ama "Ne kötü, ne gıcık kadın" demedim tabi, daha sert, daha erkeksi terimler kullandığımı söyleyebilirim en azından :)

İlginç adı ve soyadına rağmen 1973 İngiltere doğumlu olan güzelimizin en ilginç tarafı ise 37 yaşında olması bana göre. Beraber ilkokul okuduğum çoğu kadın arkadaşımın (çoğunu tenzi ediyorum) teyze kıvamına geldiğini düşünürsek, Indira'nın kendine çok güzel baktığı yadsınmaz bir gerçek. Sezon 2, bölüm 8'in sonundaki bakışlarıyla da ne kadar güzel rol yaptığını dünya aleme göstermiş Indira, sonuncusu Human Target olmak üzere 39 dizi ve filmde oynamış. Resim bulmakta bir hayli zorlandığımı söyleyebilirim, çünkü kendisi en çok 1996 yapımı Kama Sutra: A Tale of Love filmiyle, ve filmdeki çıplak sahneleriyle tanınıyor. Sanatçının IMDB üzerindeki fotoğraflarını bir slayt şov halinde görmek için resme tıklamanız yeterli olacak. Diğer fotoğraflarını ve hatta videolarını ise benim link veremediğim yüzlerce değişik siteden bulabileceğinizi tahmin ediyorum :)

Yine de bu kadar zayıf olmasaydı der gönül keşke :)) Diyerek ikinci güzelimizi de kapatmış oluyoruz.


Ve Emma Watson...

Paylaşayım
#367 | GÜZELLER | 16 Ocak 2011 Pazar, 23.55

Güzeller kategorisine hızlı bir giriş :) Harry Potter'la tanıdı çoğumuz kendisini ama pek sallamadık, zira o dönemde sallayanlara pedofili diyorlardı :) 18'inci yaş gününde yanlışlıkla verdiği, "orlarını burlarını" yabancı yayınlarda aynı günün akşamında "Çöşşşşşşş" diyerek gördüğümüz pozlarında ise "Hmm" dedirtti. Kısa bir süre önce de kısacık kestirip saçlarını, yaktı ilk sigarasını :P durumundan sonra da iyice bir dikkat çeker oldu. 20 yaşında koca bi kız olan Watson, 2010 Aralık'ında Vogue UK dergisi için pozlar vermiş. Kendi evi ve odası olduğunu düşündüğüm, en azından öyle düşünmemizin istendiği fotoğraflarda bir de rahatsız edici erkek insan var, ki ben tanıtıcı fotoğraf olarak onu koymak istemedim :) Bir de ilk fotoğrafı es geçelim bence, zira bol kıllı kollar hiç çekici gelmedi bi kadında :) Fotoğrafa tıklayıp diğerlerini de görelim.

  • TÜM KATEGORİLER3169   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ417   
  • VİDEOLAR776   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ114   
  • OYUNLAR112   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR254   
  • İLGİNÇ BUNLAR285   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ225   


  3 2 1


Serkan&Blog'a hoşgeldiniz!
Kişisel blog olarak tasarladığım sitemde ilgilendiğim türlü konularda yazılar, resimler, videolar ve hatta flash tasarımlar ve oyunlar bulabilirsiniz. Bununla birlikte girdilerin altında bulunan alanlara tıklayarak yapılan yorumları okuyabilir, yorum yapabilirsiniz.
Hakkımda daha fazla bilgi için tıklayın.Geçmişteki Günlerden...

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2018
  3 2 1
 
. . . . . . . . . .