. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Yine 3 gün kayboldum...

Paylaşayım
#145 | YAZILAR FALAN | 18 Kasım 2010 Perşembe, 23.28

İlk blogumdan - 3 Eylül 2005 Cumartesi, 00.28
30 Ağustos akşamı Cenk'lerde kaldım yine :) Cenk ödevini yetiştirmeye çalışırken biz muhabbet ettik. Mehmet'le Yurdanur'un İstanbul fotoğraflarına baktım, anılarını dinledim. Mehmet'in İstanbul'dan 13 YTL'ye aldığı uzaktan kumandalı arabasıyla eğlendik bi süre :) Spy Game izleyelim dedik sonra gece, ilk 10-15 dakikada uykum geldi yattım, film çok sıkıcıymış :) Bi Mehmet beğenmiş :) Balgöz doğum yapmak üzereydi, miyavlayıp duruyodu, doğurmadı o gece.

31 Ağustos... Uyandık.. Fatoş'la bir gün önce mesajlaşmış ve Yücel'lere gitmeye karar vermiştik. Ben tam evden çıkacakken Balgöz doğurma aşamasına geçmişti ama acilen çıktım gecikmemek için. Yücel'lere Yücel evde olmadığı için gidemedik. Fidan'da Fatoş'la tavla oynadık, yenildim :) Sonra bize geldik. Muhabbet ettik, yemek yedik, çay içtik. Akşam tekrar Cenk'lere :) Eve gittiğimde kedi doğurmuştu. 2 yavrusu oldu, üçüncü ölü doğmuş, üzüldüler. Akşam gittiğimde videoları izledim, ilginç oldu :) Sonra Semira Teyze ve Sinem de geldiler ziyarete :) Lohusa tatlısı getirmişler, yedik, muhabbet ettik, kedilerle ilgilendik. Daha sonra gittiler. Bi süre kediler üzerine dönen geyikler ve tekrar uyku :)

1 Eylül, dün... Sabah kalktım. Millet uyuyo. Gamze ile haberleştik, ondan belgelerimi almaya Kızılay'a indim. Hastalığım tekrar depreşmişti, başım ağrıyordu. Belgeleri aldım. EMO'ya gittik Önder'in yanına. 1-2 saat kadar muhabbet ettik Gamze'nin kolera olan anneannesi ve Birgün Gazetesi'nde çıkan haberi üzerine ve ben başım ağrıdığı için eve döndüm. Belgelerimi okula götüremedim. Eve geldim, biraz atıştırdım, bilgisayar başında bikaç şeye baktım ve yatayım biraz dedim. Bir süre sonra Yurdanur'un telefonuyla irkildim. Yine kalmam için çağırıyordu. İzmir'e gidişini 1 gün ertelemiş. Pınar da gelecekmiş. İçki sofrası kurulacakmış :) İçmiyor olsam da kaçırmadım muhabbeti, koşa koşa gittim daha başımın ağrısı bile tam geçmeden :) Kızılay'da buluştuk Cenk, Yurdanur, Pınar ve ben. Biraz gezindikten sonra yemek yiyip eve doğru harekete geçtik. İçki sofrası için gerekli alışverişler yapıldı ve tam eve doğru yürümeye başladığımızda evde rakı için bardak olmadığı farkedildi. Yurdanur bana "Hadi Serkan, Pınar'la Cenk eşyaları götürsün, biz de seninle bardak alıp dönelim" dedi. Ben hasta olduğum için, terli olduğum için, hava estiği için ve üzerimde geçenlerde Denizli'ye gittiğimde Uğur'dan aldığım erotik :) atlet ve ince bir tişört olduğu için eve gitmek istediğimi nazikçe bildirdim. Cenk de eve gitmek istedi :) Pınar'la Yurdanur'u gönderdik bardak aldırmaya :) Yolda yürürken Cenk bana "La ne ayıyız olm biz, eve gidiyoz, kızları da bardak almaya gönderdik la" şeklinde bi açıklama yaptı :) Güldük ama kararımızdan vazgeçmedik, direk eve :) Muhabbet hoştu. Kavun yedik, güzeldi ama benim seçtiğim daha güzeldi eminim. Dangalak manavdaki oğlan artizlik yapıcam diye benim seçtiğim kavun için "kötü bu, ben seçeyim" şeklinde davranınca bizim kızlara hava attığını sandı sadece, olay bundan ibaret. Eşşooleşşek :) Herneyse. Millet rakılarını, şalgamlarını içerken ben çilekli sodalarımla başbaşa kaldım. Muhabbetten eksik kalmadım tabi :) Tual, Duman, Bulutsuzluk Özlemi, Kurban, Haramiler müzikleri eşliğinde güzel geyikler çevirdik. Yatmadan önce de dedektiflik oyunu oynayalım dedik ki özellikle Yurdanur'un oynadığımız 3 oyundan ikisini b.k etmesi hoş olmadı :) Şaka lan şaka :) İlk kadehte kaymıştı zaten o :) Normaldir :) Gece 3, uyuduk...

2 Eylül... Sabah uyandık. Bi süre muhabbet ve hemen kahvaltı. Yurdanur kuzeninin düğünü için İzmir'e gidecek öğlen. Kahvaltı biter bitmez Yurdanur ayaklandı ve Cenk'le birlikte çıkıp gittiler. Bu arada buraları okuyosan, umarım iyi bi yolculuk geçirmişindir kız. Umarım yanına geveze bi kız oturmamıştır ya da oturmuşsa bile en azından ekarte edebilmişsindir :) Cenk bi süre sonra geri gelecekti. Biz o süre içinde Pınar'la ortalığı topladık, bulaşık yıkadık (efemine başlığı altta :)) ve sonra da yine bir gün önceki akşamın müzikleri eşliğinde deriiin muhabbetlere daldık. Ben anlattım Pınar dinledi, Pınar anlattı ben dinledim. Benim açımdan çok öğretici bi diyalog oldu gerçekten. Cenk geldikten sonra biraz daha muhabbet ettik ve Pınar'la çıktık daha sonra. Cenk de bi süre sonra Batıkent'e gidecekti ailesinin yanına. Babası Cengiz Amca'nın doğum günü bugün. Az önce telefon ile kutladım ama buradan bir kez daha kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun Cengiz Amca :)

Son dakika eklemesi... Şu anda Yücel ve Sinan'la Msn'de konuşuyoruz ve şöyle bir istek aldım :) Noktasına dokunmadan direk pastleyeyim:

Serkan- müsade biraz, blog girecem bugünün
Yücel- GİR LAN
Yücel- BİZLE GEZMEDİMMİ
Yücel- BALLANDIRA BALLANDIRA
Yücel- ANLATIYON
Sinan- sümsük ya
Yücel- BİRAZDA BİZİ ANLAT
Sinan- paso
Sinan- cenk eren bilmem kim
Sinan- sanki biz arkadaşı değiliz
Sinan- yazlan benide
Sinan- özledim de
Sinan- hacı benden de selam yaz
Sinan- herkeze (Serkan'ın notu: herkese yazmayı öğren lan önce)

« Sonraki               
Bayan yanı fenomeni
               Önceki »
Cesaret...


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3251   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ420   
  • VİDEOLAR788   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ117   
  • OYUNLAR112   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR300   
  • İLGİNÇ BUNLAR289   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ239   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .