. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Hastalık bi taraftan, Volkan bi taraftan...

Paylaşayım
#203 | YAZILAR FALAN | 23 Kasım 2010 Salı, 14.55

İlk blogumdan - 22 Eylül 2006 Cuma, 23.04


Dünden kalan bi rahatsızlığım var, boğazım ağrıyo. Bikaç gündür havalar soğuk olmasına rağmen üstümde atlet, onun üstünde de pike ile yatıyo olmama bağlıyorum. Dün de kanal boyanıyodu, boya kokusunun dokunmasıyla tümden kaydım, bu sabah ağrılar içinde ve boğazımda bi acıyla işe gittim. Sigara içemiyorum(dum), önce Cüneyt geldi yanıma, durumu anlattım. Bi saat kadar sonra Elif geldi, geçmiş olsun dileklerini iletti, ondan biraz sonra Volkan geldi aynı şekilde ve öğle yemeğinden sonra bana ballı limonlu bi karışım yapacağını söyledi :) Bu arada Cüneyt'ten para aldı, ben verdim üstüne, Banu'dan da istedi. Banu'nun eski model, klipsli, baş ve işaret parmağının hareketiyle açılan cüzdanını gördüğümüzde bi koptuk, Volkan'ın "Pazardan mı şekerim" lafından sonra tümden kaydık :) "Tamam sen verme" dedi, gitti :D Sonrasında öğle yemeği, devamında ise limonlu ballı karışımım hazır :) İçtim, işe yaradı gibi. İkinciyi içecektim ki kanaldan bi arkadaş da benle aynı şekildeymiş, içmek istedi. İstemedim başta ama "Ben senin içtiğini içerim, sorun olmaz ama sen benim içtiğimi içer misin" diyince "İçerim yaw noolcak" dedim, o içti, bana uzatınca "Yok sağol, sen devam et" diyip ben de onun getirdiği çayı içtim, bi taraftan gıcık oldum, o ayrı :) Devamında bi taraftan iş, bi taraftan kankalarla sigara odası muhabbetleri falan derken saat akşam 5'e geliyodu ki sigara odasına indiğimde Pınar'ı gördüm. İlk defa gördüm :) Pınar Volkan'ın eşi.

"Naber, nassın" muhabbetlerinden sonra neden geldiğini sordum, Volkan'la gezmeye gideceklerini söyledi. Sinemaya falan da gideceklermiş, hangi film olduğunu sordum, Tetikçi dedi. Beni de davet etti, "Gelirim valla" şeklinde cevapladım ve benim çıkışımı bekleyeceklerini söylediler. Ekstra 20 dakka daha. Bu arada düşünmeye başladım, lan gitsem mii, gitmesem mi. Onlar karı-koca, gezmeye çıkacaklar, senin ne için var falan şeklinde düşünüyorum. Volkan'a söylüyorum rahatsız olacağımdan bahsediyorum, o illa onlarla gitmemi, saçmalamamı söylüyo. 10 dakka sonra tekrar yakalıyorum, yine aynı mevzudan başlıyorum, Volkan kızıyo bu sefer falan derken "Gideyim bari" dedim.

Gittik. Ankamall'deyiz. Önce bi yemek yiyelim dedik. Volkan meğerse yemek konusunda abartı bi insanmış hakkaten. 5 hamburger aldı, ben bi tavuklu bişeyler, Pınar da tek bişey. Kola, patates kızartması falan var. Volkan yedi hamburgerlerini, birini de bana verdi sağolsun :) Başka bişey yiycez daha, doymadık. Nası gaza getiriyo ama böyle, "Yiycez olm, neye geldik bu dünyaya, herşeyi yiycez" falan diyo :) En son geldiğimde resmini görüp de canımın çektiği ama çoktan döner siparişi vermiş olduğumdan dolayı yiyemediğim Meksika yemeğini istedim. Onu da yedim. Daha bişeyler daha yiyo Volkan. Pınar tıkandı. Şiştik kaldık hepimiz. Tüm bu zaman boyunca da sürekli çene çaldık. Öhhh. Hala şiş durumdayım. Filmin saati geldi, girdik.

Film bayaa hoş bişeydi. Sinematografik açıdan da bi çok yeni açılım getirmiş, konu-kurgu olarak da süper bi anlatıma ve bi sürekliliğe sahip. Aksiyon filmi seven birinin kaçırmaması gereken pek başarılı bir yapım. Mısır savaşıyla başladık filmi izlemeye. Bi avuç dolusu mısırı Pınar'a atınca o da üstümden aşağı elmalı soda boşalttı, böylece bi durulduk. Arada bi durup durup Volkan'la birbirimize girdik yumruklarla :) Çıkınca da bişeyler içtik, yine muhabbet ettik. Daha doğrusu yine ben konuştum, onlar dinledi çoğunlukla diycem ama Volkan da konuştu bayaa. Olan Pınar'a oldu, o konuşamadı pek ikimizde de çene sağlam olunca :)

Çıktık. Ben evime, onlar evine. Güzel bi akşamdı, ikisine de teşekkür ederim. Muhabbet de, film de, yemekler de sağlamdı.

« Sonraki               
Bu nasıl oruç a"d"aba?
               Önceki »
Mevlüt'te muhabbet


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3276   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ421   
  • VİDEOLAR796   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ119   
  • OYUNLAR114   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR309   
  • İLGİNÇ BUNLAR289   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ242   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .