. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Ve gidiş...

Paylaşayım
#224 | YAZILAR FALAN | 25 Kasım 2010 Perşembe, 12.09

İlk blogumdan - 11 Aralık 2006 Pazartesi, 19.52
Dün akşama doğru Defne'yle asker alışverişi yaptık. Bissürü bişey aldık, koca koca iki torba, ağır. Onlarla İzmir Caddesi'nden bilet almaya gittik, Kütahya'ya bilet kalmamış :( Eskişehir'e almaya karar verdik biz de, ordan bi şekilde geçerim diye düşündük. Bi taraftan da Yeşer'lerde yemek var. Hakan'la Filiz de gelcek, yemek yicez :P Saat geç olmaya başladı ama yine de Defne'yle Sobe'ye girdik birer çay içelim, dinlenelim diye. Sağolsun benimle beraber o koşuşturmacanın içindeydi. Ayaklarımız sızlıyodu, benim bi de kollarım ağrıyodu. Herneyse. Bi süre sonra aynen kalktık gittik. Defne, arkadaşlarının o civarda, ben de Yeşer'lerin oralarda indim. Yemeğe yetişmişim :)

Yemek yedik, uzun muhabbetler ettik, dedikodular falan filan derken Filiz'le Hakan gitti. 10'a doğru Yurdanur aradı, Cenk'le onlarda kalmamı istiyolarmış bugün. Ordan kalkıp Cenk'lere doğru yol aldım bu sefer. Taksiye binmiştim o kadar yükü elde taşımanın mallık olacağını düşünüp, yol üzerinden anlaştığımız gibi onları da alıp doğru Cebeci'ye... 3'lü ve hatta Çamur'u (kedi) da katarsak 4'lü bir muhabbet içinde bulunduk uzun bi süre. Çamur bu arada pek seviyomuş beni de haberim yokmuş :) Yurdanur ders çalışmaya gidince Cenk'le baş başa kaldık. Ordan, burdan, televizyondaki "Kara Şahin Düştü" filminden falan filan konuşurken saati 02.00 etmişiz. Ben direk yatağa, Cenk biraz daha takıldı sanrım.

Sabah 8'de gözlerimi açtım. Canım Eskişehir'e gidip ordan Kütahya'ya geçme işine çok sıkılıyodu. Gıcık oldum. Giyindim o saatte, eşyalarımı da aldım, Aşti'ye gittim. Saat 08.40. Önce Kütahyalılar As Turizm'e, salı sabahı için yer olup olmadığını sordum, "Var abi, 8-9-10-11 kaça vereyim" dedi. "Aha" dedim içimden, "Ver hepsinden birer tane" :P. "9'a alayım" dedim. Nilüfer'den aldığım Eskişehir biletini de iptal ettirmek istedim ama arkadaş "İptal edemeyiz bunu, anca açık bilet verebiliriz" dedi. "E bunun arkasında hareket saatinden 24 saat öncesine kadar iptal edip paranızı iade alabilirsiniz diyo, benim de hala 8 dakkam mevcut" dedim, aldım paramı :D Tekrar Ankaray'a dönüş... Ve eve geliş. Kahvaltı falan.

Daha sonra hazırlanmaya başladım annemin de büyük yardımlarıyla. Bavul hazır sanırım şu anda. Eksik yok gibi görünüyo. Ben de bilgisayar başında diğer işlemleri hallediyorum. Şifreler, yedekler, banka işleri ve daha bissürü mevzu. Asker öncesi son blogumu girdikten sonra blogun da bi yedeğini alayım bilgisayarıma :)

Bu arada son bikaç saate kadar hiçbişeyim yokken, o son bikaç saattir bi heyecan sardı. Korku gibi değil, ama korkudan çok uzak da değil. Değişik bişey.

O civarlarda internet bulabilirsem devam edicem yazmaya tabi ki. Bulamazsam da beni özleyin anacım :) Yarın sabah 9.00 itibariyle Kütahya yolcusu olup 14.00 civarında da askerim :D

« Sonraki               
Ve dönüş...
               Önceki »
Askerlik durumu...


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3214   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ417   
  • VİDEOLAR779   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ116   
  • OYUNLAR112   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR285   
  • İLGİNÇ BUNLAR286   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ233   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .