. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Birkaç link...

Paylaşayım
#231 | OYUNLAR | 25 Kasım 2010 Perşembe, 12.10

İlk blogumdan - 15 Haziran 2007 Cuma, 15.50
İlk linkim bir oyun. Lust for Bust... Eski ama benim çok sevdiğim bir oyun. Arkadaşımızın evinde, kanepede oturuyoruz. Yanımızda da arkadaşımızın göğüs dekolteli kızkardeşi mevcut. Kız başka tarafa bakarken mouse ile dekolteyi olabildiğince değerlendirmeye çalışıyoruz. Olabildiğince değerlendirmenin oyundaki tanımı sol üstteki barı (Ogle-Meter) doldurmak, hemen altındaki zaman bitmeden tabi. Ne kadar yakından gözetlersek o kadar hızlı doluyo ama ne kadar yakınsak da kıza yakalanma şansımız o kadar yüksek. Gayet gerçekçi bi oyun, heyecan yaptı bende. Hatta yakalanınca da bi an cidden korktum :D
Burdan...

Sling. Başka bi oyun daha. Garip yaratıkların dünyasındayız ve o garip yaratıklardan biri de biziz. Dünyamıza güç veren elementlerden biri başka bir evrenden gelen canavarlar tarafından çalınıyor ve biz de peşinden gidiyoruz. Kafamızdan çıkan elimizle taşlara tutunarak, uzaktaki taşlara ise kendimizi lastik gibi çekip bırakmak suretiyle ulaşarak her bölümdeki beyaz taşların tamamını yeşile çeviriyor ve sonrasında açılan geçiş kapısına (vortex) ulaşarak bir sonraki bölüme geçiyoruz. 50 level, bağımlılık yapıyor. Grafikler muhteşem. Seslendirmeler ise bir flash oyundan beklenmeyecek kadar kaliteli. Uzun diyaloglar falan mevcut ve esprili bi oyun :) Bilgisayarınıza indirip de oynayabilirsiniz. Birkaç gün önce o konuda bilgi vermiştim. Oyunu kapatıp geri açtığınızda kaldığınız yeri hatırlıyor bu arada.
Burdan...

Bi oyun daha var listede. KissMat2 - Stolen Kisses. Amaç kız arkadaşımızı değişik mekanlarda öpmek. İlk bölümde sınıftayız, hoca anlatıyo bişeyler, yapışıyoruz hatuna. Sol üstteki zaman dolmadan sağdaki öpücük sayacını 100'e getirmemiz lazım. İkinci bölüm okulun yemekhanesi ya da kafe gibi bi mekan. Burada da yine ders anlatan bi hoca mevcut. Yine ona ve aynı zamanda ortalıkta gezen garsona yakalanmamamız lazım. Hoca sustuğunda, garson ise durduğunda dikkat :) Üçüncü bölüm otopark. Burada da gezen polisler var, onlara dikkat etmemiz lazım. Son bölüm de kızın evinde. Kızın babası, annesi ya da evin köpeğine yakalanmamamız lazım burda da öpüşürken :) Özellikle köpek çok pis ısırıyor :D
Burdan...
(Bu oyunun direk swf dosyasını bulmak çok zorluyor. O yüzden temporary internet files klasörüne gidip KissMat-2 ile başlayan flash dosyasını alabilirsiniz.)

Ve son linkim de bi fotoğrafçının sitesi. Jordan Matter adlı fotoğrafçının "Uncovered" galerisi. Matter'ın Uncovered isimli çalışması "Acaba kadınlar sokaklarda üstsüz dolaşsalar göğüs, biz erkekler için bu kadar ilgi çekici mi olurdu, yoksa bi anlamı kalmaz mıydı" sorusuna yanıt arıyor :) Galeride 81 fotoğraf, fotoğraflarda ise sokaklarda üstsüz dolaşan, işyerinde üstsüz çalışan genç ve yaşlı kadınlar mevcut.
Burdan...

« Sonraki               
Msn ve yabancılaşma
               Önceki »
Hostel Part II


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER2493   
  • YAZILAR FALAN262   
  • SİNEMA-DİZİ374   
  • VİDEOLAR791   
  • MÜZİK244   
  • HAYVANLAR160   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ113   
  • OYUNLAR95   
  • TROLL-MİM-CAPS1   
  • GÜZELLER36   
  • ALINTILAR186   
  • İLGİNÇ BUNLAR160   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ71   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .