. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Uzuuuun...

Paylaşayım
#58 | YAZILAR FALAN | 13 Eylül 2010 Pazartesi, 21.52

Hastalık... Boğaz ağrısı... Boğaz acısı... Nefes aldıkça burundan olması gerekenden çok daha fazla hava girmesi, boğazı yakması... Baş ağrısı... Eli ayağı kaldıramayacak kadar güçsüzleşmek, yaşlı hissetmek. Vicks, Benical, süt, tarçın, bal, kara biber, limon, çay... Hala baş ağrısı, bitmek bilmez baş ağrısı, aynı zamanda her türlü kemik ağrısı. En kötüsü de çene ağrımasıymış. Bütün gün konuşmuş ve gülmüşüm sanki de eve geldiğimde çenem ağrıyor. Kapalı tutsam da ağrıyor, açık tutsam da ağrıyor. Uykusuz gece, sağa sola dönme, rahatlıkla yapacağım işleri "Nasıl yapıcam" diye düşünme, tekrar tekrar düşünme, düşünmeden duramama... Arada garip 1-2 rüya, sonra hatırlanmıyo tabi. Tek hatırladığım başka bi şehirde bi karavan sürüyorum. :S Sabah ise gözlerim hala açık hava aydınlandığında... Bugün iyi uyumam lazım.

Ülkeye faşizm geliyor bağıra bağıra. İran'ı parçalayamayan bir takım güçler Türkiye üzerinde oynadığı oyunda başarılı oluyor. Ne Anar, ne Sonar, en doğru tahmini yine Aziz Nesin yapmış. Göre göre de bu ateşin içine giriyor insanlar ısrarla, anlam veremiyorum. Hatta bazı sevdiğim, hiç ihtimal vermediğim insanlar bile gitti o oltaya göre göre, ucundaki yemi gördüler ısrarla, oltayı değil. Yazık...

5 günlük güzel tatilin son 2 günü hastalıkla geçti. Güzeldi yine de. Bi de Kasım'ın ortasında bekliyor böyle güzel bi tatil. Sanırım bu tatili biraz daha farklı değerlendiricem evde yatmak yerine. Umarım hasta olmam, ya da olmazsın :) Evet, iş başladı, hala hasta, 10 dakika sürdü Kocatepe'den Mihtat Paşa'ya inmesi. Hiç gidesi yoktu. Yemeği de olabildiğince herkesten ayrı yedi. DIşlanmış hissetmedi ama muhabbetlere katılım gösteremedi, öksürüyordu çünkü, gömüldü çoğunlukla bilgisayarın başına. Kendine verilen işlerle uğraşırken günün sonuna doğru ağır iki iş daha geldi. Biri için 1 haftası, diğeri için 1 ayı var. Çalışmıyo olmak isterdi çok. Ya da hakettiğini almak ve biraz olsun çıkıştaki mesaisizlik girişine de yansısın, geç de gelebilsin işe.

Hasta olunca yatmaktan, yatmaktan sıkılınca da oturmaktan başka birşey yapmak istemeyen bünye bilgisayar başında geçirir zamanını. Siteyle ilgili bazı güzellikler yapar. İstatistik bölümü hazırlıyor, kaç yazı, kaç yorum ve toplam kaç çoğul ile günlük kaç çoğul ziyaretçi olduğunu hesaplattı bile. Tekil biraz daha zor olacak, kolaydan başladı şimdilik.

Birkaç da hack denemesi atlattı site. Kimi yoruma değişik link çeşitleri göndermek istemiş, ki onayımdan geçmediği için yayımlanamamış, kimi de form bölümünü kendine kaydedip, yorumların hangi yazıya ait oldukları verisini taşıyan hidden inputu silerek bişeyler yapmaya kalkmış. Teşekkür ediyorum, bunların üstesinden geliyorum en yakın zamanda.

« Sonraki               
Your Shape
               Önceki »
Serkan Blog v3.5


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3172   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ417   
  • VİDEOLAR776   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ114   
  • OYUNLAR112   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR257   
  • İLGİNÇ BUNLAR285   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ225   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2018
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .