. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Eski Sara, yeni Lori: Sarah Wayne Callies

Paylaşayım
#801 | GÜZELLER | 30 Ocak 2012 Pazartesi, 23.52

Bilmeyenler için, başlıktaki göndermeler Prison Break ve The Walking Dead'e. Her ikisinde de rolünün hakkını veren Callies, Prison Break'te çok mu daha durgundu sanki? Çoğunlukla boş gözlerle bi yerlere bakarken gördük kendisini. Aktristlik kariyerine de 2003'te başlamış, yeni oyunculardan. O da daha önce paylaştığım, Spartacus'ün karısı Sura / Erin Cummings ile aynı yaşta, 1977 doğumlu. Buna rağmen ondan çok daha genç duruyor.

Amerika, Illinois asıllı aktrist iki üniversite profesörünün çocuğu olarak Hawaii, Honolulu'da geçirmiş çocukluk dönemini. Masterını ise Güzel Sanatlar'da yapmış. IMDB, daha önceki yapımları bir kenara koyuyor ve Prison Break ile parladığını belirtiyor. 1.75 boyundaki Callies aynı zamanda 4 yaşında bir de çocuk sahibi.

Şimdi özgeçmişini okurken öğrendiğim bişeyi ise paylaşayım ancak Prison Break'i daha önce izlememiş ve izleme ihtimali olanlar bu paragrafı atlasın. İzlemenizi öneririm. 3'üncü sezondaki tekdüzeliğe rağmen izleyin ve bitirin derim. Herneyse. Gelelim öğrendiğim şeye. Sara Tancredi rolünde Michael'ın sevgilisini canlandıran aktrist, dizinin 3'üncü sezonunda öldürülür ve kafası kesilerek bir kutu içerisinde Michael'a (daha doğrusu abi Lincoln'e) gönderilir. Ancak bir süre sonra tekrar diziye döner. Kesik baş ise ona benzeyen başka birinin başıymış meğerse. Çok rahatsız edici bulduğum bu durumu, yapımcılarla Callies'in yaşadığı bir problem sonucunda ortaya çıkmış olduğunu düşünmüştüm, çünkü çok çabuk gerçekleştirildi ölümü. Hatta öldürüldüğü bölümde kendisini hiç görmedik bile. Durum, kendisinin o sıralarda çocuğunu doğurmak üzere olmasıymış, diziden bir süreliğine ayrılmak durumunda kalmış. Senaristler ise başrollerden birini oynayan Callies'in durumunu açıklamakta aşırı zorlandıkları için böyle bir yola başvurmak durumunda kalmışlar. Yapımcının yerinde olsam sıraya dizer döverim o senaristleri ama dizi çok güzel devam ederek finale ulaştı, o yüzden bu kararımı tekrar bi gözden geçirebilirim tabi :)

Resme tıkladığınızda 400'den fazla Sarah Wayne Callies fotoğrafının olduğu bir galeriye ulaşacaksınız. Galerideki fotoğrafların tamamı yüksek kalitede, üzerlerine tıkladığınızda orijinal boyutlarında görebilirsiniz. Sitenin üst tarafında gösterilen 10'ar fotoğraf ise o anda bulunduğunuz sayfayı gösteriyor, 10'ar resimden oluşan 41 sayfanız var izlemek için kısaca. Siteme koymak için o 400 küsür fotoğrafın tamamını gezdim desem inanır mısınız :) Fotoğraflarda, herşeyden önce Sarah Wayne Callies'in düzgün bacaklarının dikkatimi çektiğini de söylemeden geçemeyeceğim. Fotoğraf seçimimde en etkili durumun bu olduğu zaten belli sanırım.

« Sonraki               
Leonard Cohen: Dance Me to the End of Love
               Önceki »
Game of Thrones: Yeni teaser yayında


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3212   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ417   
  • VİDEOLAR779   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ116   
  • OYUNLAR112   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR284   
  • İLGİNÇ BUNLAR286   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ232   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .