. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Modern Family'nin Latin güzeli: Gloria

Paylaşayım
#822 | GÜZELLER | 8 Şubat 2012 Çarşamba, 00.56

Son paylaştığım güzel, How I Met Your Mother'ın Lilly'si Alyson Hannigan'ın 38 yaşında olduğunu öğrenmemle şok yaşamıştım, daha önce okuyanlar bilir. Gloria'nın tam 40 yaşında olduğunu öğrenmemle yaşadığım şok o kadar olmasa da yine var biraz. Latin kadınları biraz daha çabuk gelişir, bilen arkadaşlar vardır mutlaka. Gloria'nın yaş aralığıysa 28 ila 35 arası bir yerdeydi diziyi hiç kaçırmadan izleyen biri olarak. Ortalama 30 civarında bişey beklerken 40 görmek tabi yine hoş olmadı. Zira yaşım büyüdükçe kadınlar konusundaki erklerimin ilerlemesi gerekirken, en çok övündüğüm yaş tahmini erkim zayıflıyor mu? Yoksa oyunculara has bi durum mu bu, bilemiyorum. Neyse :)

Gloria dedim sürekli di mi, pardon, Sofia Margarita Vergara, 1972 doğumlu bir güzel. Geçtiğimiz Emmy ödüllerinde kendisine götürülen komedi dizisi dalında en iyi yardımcı aktris adaylığını da kabul etmiş, ancak ödülü alamamıştı. Yakın dönem olduğu için belirtmiş olayım. 1.70 boy ölçüsüne sahip olan güzelimiz Kolombiya, Barranquilla asıllı. Bir ev hanımı ve bir kasabın kızıyken kendini geliştirip Kolombiya Üniversitesi'nde dişçilik eğitimi almış. Tam olarak dişçilik diyemeyiz gerçi, tam karşılığı "dişçilik öncesi, dişçi asistanı" gibi oluyor sanırım. Bir fotoğrafçı tarafından sahilde güneşlenirken keşfedilen Sofia, modellik ve televizyon oyunculuğu kariyerine bu şekilde başlamış. 23 yaşında profesyonel mankenlik yapan Sofia, ilerleyen dönemde bu meslekte aradığını bulamayacağını anlayıp televizyon dünyasına atılmış. 3 yıl boyunca bir televizyon şovunda "yardımcı" olarak görev almış. Bunun da tam çevirisini bilmiyorum ama Çark-ı Felek'te harfleri açan kızlar gibi düşünün kısaca :)

1991 yılında bir evlilik yapıp 2 yıl sonra boşanan Sofia'nın bu evlilikten olan 20 yaşında da bir oğlu var.

Bazı dergilerin yaptığı güzellik sıralamalarında da hep yer almış. 2002'de Stuff'ın "Dünyanın en seksi kadınları" sıralamasında 56, FHM'in aynı isimli anketinde 66, Maxim'de 23, Askmen'in "En çok arzulanan kadınlar" listesinde ise 30'uncu sırada yer almış.

27 yapımda oyuncu olarak kendini gösteren Sofia'nın parlaması ise Modern Family ile oluyor. Diğer yapımların 1-2'si hariç tamamının ismini bile duymamış olmamız muhtemel.

İlk bakışta tüm ilgiyi çeken büyük göğüslerini her fırsatta kullanmaktan da geri kalmamış :) FHM ise bir haberinde Vergara olan soyadını Viagra olarak değiştirerek yayınlamış, çok da net anlatmış anlatmak istediğini :) Fotoğrafa tıklayarak Skarkerati.com'un 100 fotoğraflık Vergara arşivine ulaşabilirsiniz.

« Sonraki               
Soyadı Kanunu...
               Önceki »
Akıllı cep telefonları / Smart Phone'lar ve şarj problemi...


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3275   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ421   
  • VİDEOLAR795   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ119   
  • OYUNLAR114   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR309   
  • İLGİNÇ BUNLAR289   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ242   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .