. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
Yandex'ten ücretsiz Android arayüzü!

Paylaşayım
#904 | BİLİM-TEKNOLOJİ | 28 Mart 2012 Çarşamba, 21.44

Önceki paylaştığım arayüzle arasında dağlar kadar fark olabilir şimdilik ama ücretsiz herşeyden önce :) Ayrıca ücretsiz arayüz paylaşımının ilerlemesi adına güzel bir başlangıç. Bu arada ürün öyle bi anda yapalım, Yandex duyulsun diye değil, bi süredir ücretli olarak satılan bi üründü, artık ücretsiz. Haberden okuduğum kadarıyla hiç fena bir arayüz gibi durmuyor, bi deneyelim bakalım :) Bu arada haber Techno Labs'ın.

Edit1: Yandex'in SBP Shell'i satın aldığı veya SBP Shell'i yazanların Yandex'e katıldığı gibi bir duyum var net olmamakla birlikte, zira arayüz, zamanında 24 lira civarında olan SBP Shell'in biraz değişik hali.

Edit2: Gerçekten mükemmel bir kabuk. Bu kadarını beklediğimi söyleyemem ama bi sonraki adımım TSF'dir zaten. Yalnız aynı zamanda bu kadar çok şarj yiyeceğini de tahmin etmemiştim. 10 dakikada yüzde 4 yedi. Zaten en iyi ihtimalle 1-2 gün giden telefonlarımızdan uzak mı tutalım? Ben bi süre kurcalamak istiyorum, sonra tekrar Sense'e dönüyorum şahsen. 4x=1000'den x=250 dakika içerisinde bataryadan eser kalmayacak :) Fotoğrafta gördüğünüz ekrana geldiğinizde bir alanda durdurup beklemeyi deneyin ama mutlaka. Özellikle Flickr, dünya saatleri, haberler ve hava durumları panelleri şiddetli öneri. Sonra karar verin silip silmeyeceğinize :)

Yandex, Android üzerinde çalışan akıllı telefon ve tablet sahiplerine, Yandex.Shell adlı yeni ve ücretsiz işletim sistemi arayüzünü sundu. Android işletim sistemli akıllı telefonlar için özel 3 boyutlu bir arayüz sağlayan Yandex.Shell, Yandex’in arama ve diğer servislerini de beraberinde getiriyor.

Yandex Türkiye Ülke Müdürü Alisher Hasanov, "SPB Software tarafından geliştirilen ve çok popüler bir ürün olan Shell ücretli olduğu dönemde bile Android Market’te kendi kategorisinde en yüksek puanı almıştı. 2011 Kasım ayında Yandex bünyesine katılan SPB ekibiyle beraber Yandex’in servislerini Shell’e dahil edip, ürünü ücretsiz olarak sunma kararı aldık. Shell, cihazınızın arayüzünü tamamen değiştiren, güzel görünümlü, kullanıcı dostu bir ürün" diyor.

Yandex.Shell sayesinde kullanıcılar, cihazlarına birbirine 3 boyutlu olarak bağlı, istedikleri sayıda masaüstü paneli (desktop) kurabilecek, üzerine widget, uygulama ve dosyaları istedikleri gibi yerleştirebilecekler. Halihazırda kurulu olarak gelen Yandex.Haberler veya Yandex.Hava Durumu gibi servisler sayesinde, Yandex.Shell üzerinden dünyadaki gelişmeleri veya güncel hava durumu hakkında bilgiye ulaşılabilecek.

Yandex.Shell, Google Play üzerinden indirilebilir.
« Sonraki               
Playstation beklerken...
               Önceki »
Bekle biraz kardeş ne kaçıyon :)


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3268   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ420   
  • VİDEOLAR793   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ119   
  • OYUNLAR114   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR306   
  • İLGİNÇ BUNLAR289   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ241   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2019
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .