. . . . . . . . . .

~ Serkan & Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanı için tıklayın ~
How I Met Your Mother'ın güzeli: Robin

Paylaşayım
#915 | GÜZELLER | 31 Mart 2012 Cumartesi, 15.06

Cobie Smulders güzelimizin adı. Gerçi "aktrist" adı bu. Gerçek adı Jacoba Francisca Maria Smulders'mış. Böyle uzun isim olunca "Latin mi acaba?" diye sormadan alamıyor insan kendini ama pek Latin'e benzediği söylenemez di mi. Dizideki karakteri Robin Scherbatsky gibi Kanada asıllı bir oyuncu. 1982 doğumlu. Daha önce kendisini görmüş olabileceğimiz yapımların da neredeyse tamamı dizi. Çok fazla da oyunculukla uğraşmadan ünlü olanlardan kendisi. Kısa sürede keşfedilenlerden :)

Doktor veya deniz biyoloğu olmak istiyormuş liseye kadar. Ama arkadaşlarından gelen ısrarlarla birkaç ayrı okuldan oyunculuk dersleri almış ve ajanslara kaydolmuş. Ajanslar işine yaramış ve Fransa, Japonya, İtalya, Yunanistan ve Almanya'yı gezmiş, oralarda da eğitimine katkılarda bulunmuş. Diğer taraftan bu ülkelerde modellik de yapmış tabi, boş durmamış. Tüm bunları lise eğitimi sırasında yapmış olması da ayrı bi tebrik edilesi olay. Lisede hiç model arkadaşınız oldu mu :) Benim bi tane oldu aslında :) Bi süre sıra arkadaşımdı hatta :) Ama Robin'e devam ediyoruz. Kendisi bi de okuldan onur ödülüyle mezun olmuş ki diyecek söz yok.

Ekşisözlük'ten bi arkadaş "Bir sitcom için fazlasıyla güzel bi kadın" demiş, katılmamak elde değil :) Gerçi benim güzellik anlayışımı bazı yönlerden karşılamıyor ama olsun. Kendisini ilk defa fotoğraflardan tanıyacak arkadaşlar için öneri, hareketli ortamdan tanıyın, zira her fotoğrafında bi farklı çıkıyor, sabitte pek anlaşılmıyor. Ayrıca How I Met Your Mother'ın önceki bölümlerinde çok daha etli butlu bi insandı kendisi, ki bu benim güzellik anlayışımı karşılardı o zamanlar :) Daha fazla kilo verirse blumia olduğundan şüphelenmeye başlıycam zaten.

Diziye ilk girdiğinde çevresinde dönecek sandım bütün mevzu ve memnun oldum. Ama dizi zamanla bi Friends klonu olunca gıcık oldum, hala izliyorum o ayrı :) Wonder Woman olarak düşünülmüş bir projede kendisi daha önce bi de. Uyarmış gayet. Kendisi 3 sene önce ilk çocuğunu da doğurmuş bu arada, hayırlı olsun :) Buna rağmen 2011 Maxim'inde en seksi 100 kadın anketinde 9'uncu sıradaymış.

Ama tekrar ediyorum, fotojenik değil pek, How I Met Your Mother'da izleyin. Yine de fotoğraf albümü paylaşıyorum. Çoğu fotoğrafını zaten Google'dan ismiyle arayıp bulabilecekken, o aramaların içinde kolaylıkla gözden kaçırabileceğiniz bir seri var. Smulders'ın Maxim'e verdiği cesur pozlar. Sadece onları barındıran bir arşivi paylaşıyorum.

Araştırdıklarım içinde en kapsamlısı, en çok fotoğraf barındıranı yerine Maxim'e verdiği cesur pozlar olanı seçtim. Biraz saçma bi site aslında, bi anda kafasına göre müzik falan çalmaya başlıyor reklam için ama fotoğrafların hakkını veriyor. Başlık fotoğrafını da orada olmayan fotoğraftan seçtim, tıklayın :)
« Sonraki               
Şimdiden özledik :'(
               Önceki »
Kedi ve tereyağlı ekmek paradoksu


Geçmişteki Günlerden...

  • TÜM KATEGORİLER3172   
  • YAZILAR FALAN337   
  • SİNEMA-DİZİ417   
  • VİDEOLAR776   
  • MÜZİK247   
  • HAYVANLAR209   
  • BİLİM-TEKNOLOJİ114   
  • OYUNLAR112   
  • TROLL-MİM-CAPS120   
  • GÜZELLER73   
  • ALINTILAR257   
  • İLGİNÇ BUNLAR285   
  • TARİH GÜNLÜĞÜ225   

Serkan&Blog 2005'ten itibaren kendi çapında bir blog girişimi olup blog hizmeti sunan sitelerin aksine tasarım, tema ve kodlamasının tümü yazarına aittir. Onlarca gereksiz apiyle, reklamla siteyi boğmak yerine kolay okunabilir / gezilebilir bir blog sunmak gibi bir derdi vardır. Site sahibi tekil girdilerin altlarında bulunabilecek yorumlar için sorumluluk kabul etmez, yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir.
Serkan&Blog © 2005 - 2018
Serkan&Blog'un 1 girdi için oluşturulmuş seyirlik versiyonundasınız. Sitenin geri kalanına ve diğer yazılara ulaşabilmek için başlığa, bu alana veya kategori isimlerine tıklayın.
 
. . . . . . . . . .